Pasze dla zwierząt

Pasze dla zwierząt produkowane w naszym zakładzie powstają w oparciu o własną recepturę i nie są poddawane obróbce chemicznej. Zawierają wyłącznie składniki pochodzenia naturalnego i są pozyskiwane z polskich płodów rolnych. Podczas procesu wytwarzania wzbogacamy je o wysokiej jakości mieszanki witaminowe, które kupujemy od sprawdzonego producenta. Pasze sprzedawane są w workach o pojemności 25 kg, jednak istnieje możliwość zakupu luzem lub w workach big bag.

Koncentrat białkowo energetyczny BO 30 MSRS
Koncentrat białkowo energetyczny BO 30 MSRS

Wysoki poziom witamin z grupy B i niacyny z uwagi na korzystny skład kwasów tłuszczowych jest bardzo dobrym źródłem niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych.

Koncentrat białkowo energetyczny BO 30 MSRS
Korektor białkowo energetyczny KM 32MSRS

Korektor posiada wysoką zawartość białka chronionego (by-pass) oraz wysoki poziom witamin z grupy B i niacyny. Jest bardzo dobrym źródłem niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych.

Koncentrat białkowo energetyczny BO 30 MSRS
Koncentrat białkowo energetyczny WT 34MSRS

Zawiera odpowiednio zbilansowane ilości aminokwasów, niezbędne witaminy i mikroelementy, enzymy oraz substancje smakowe poprawiające pobieranie paszy przez zwierzęta.

Jeśli chcesz poznać szczegóły oferty, zadzwoń lub skorzystaj z formularza dostępnego na naszej stronie.
Chętnie Ci doradzimy i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Czym wyróżnia się nasza pasza?

Produkowana przez nas pasza to pokarm najwyższej jakości – w pełni pokrywa zapotrzebowanie zwierząt na niezbędne składniki odżywcze . Wpływa na ich prawidłowy rozwój, a tym samym przyczynia się do wzrostu produktywności. Nasze pasze stymulują i pomagają również w procesie trawienia. Zapobiegają chorobom metabolicznym, a także cechują się wysoką wartością energetyczną. Są chętnie zjadane przez zwierzęta, a tym samym często wybierane przez hodowców. Zapewniamy, że po wyprodukowaniu nasza pasza jest odpowiednio magazynowana Dbamy, aby nie dostały się do niej żadne zanieczyszczenia lub wilgoć i nie dopuszczamy do jej przemarznięcia.

Ta strona używa cookie

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zgadzam się
Polityka cookie